Önemli: Lütfen iade işlemleriniz sırasında anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi Kargo firmasını kullanınız ve kendilerine anlaşma kodumuzu bildiriniz.

Anlaşma Kodumuz: 310564814

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

-İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır ve kullanılmış olan ürünler kabul edilmez.

-Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

-İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da ürünü size teslim eden anlaşmalı kargomuz ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

 

İade İşlemleri

– Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 3 hafta arasında değişmektedir.

– İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedelini belirtir ve banka hesap bilgilerinizi isteyen mesaj gönderilmektedir. Bu masajı aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetlerimize iadenizin bedeli nispetinde ürün ya da para iadesi seçeneklerinden birini talep maili göndermelisiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, talebinize ilişkin maili alır almaz o gün otomatik olarak iade bedelini, siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise hesap bilgilerini göndereceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır.

Lütfen formu doldurarak tarafımıza ulaşmasını sağlayın, girdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Önemli: Lütfen iade işlemleriniz sırasında anlaşmalı olduğumuz Yurt İçi Kargo firmasını kullanınız ve kendilerine anlaşma kodumuzu bildiriniz.

Anlaşma Kodumuz: 310564814

İade/Değişim Ön Talep Formu

    Sipariş listenizi görmek için hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. Siparişlerinizi Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz.